پرسش و پاسخهای متداول

1روش فعال سازی تلفن همراه جدید چگونه است؟
ابتدا به قسمت شماره گیر تلفن همراه مراجعه کرده و کد #7777* را شماره گیری کنید. عدد گزینه فعالسازی را وارد و آن را ارسال کنید تا دستور فعال کردن گوشی صادر شود. کد IMEI گوشی خود را وارد کنید. برای دریافت این کد کافیست به دایلر یا همان شماره گیر گوشی خود مراجعه کرده و کد #06#* را وارد کنید که البته این کد روی جعبه دستگاه هم موجود است. حالا از شما خواسته می‌شود که شماره سیم کارتی که قرار است مالکیت گوشی به نام آن ثبت شود را وارد کنید. این سیم کارت باید همان سیم کارتی باشد که قصد دارید در گوشی خود از آن استفاده کنید. پس از وارد کردن شماره تلفن سیم کارت گزینه ارسال را انتخاب نمایید. حال باید کد فعال سازی که فروشنده در اختیارتان قرار داده است را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد، گزینه ارسال را لمس کنید. در این شرایط مشخصات گوشی و شماره سیم کارتی که وارد کرده بودید یک بار دیگر به جهت بررسی نهایی نشان داده می‌شود. برای تایید نهایی، عدد کنار این گزینه را وارد و ارسال کنید.
2نحوه انتقال مالکیت تلفن همراه چگونه است؟
ابتدا کد #7777* را در گوشی شماره‌گیری کنید (توجه داشته باشید که سیم کارت فروشنده باید برای شروع استفاده شود). شماره مربوط به گزینه انتقال مالکیت را وارد کرده و گزینه ارسال را لمس کنید. در این مرحله مثل لیستی از کدهای IMEI گوشی هایی نمایان می‌شود که تحت مالکیت سیم کارت شما هستند. در این مرحله باید عدد کنار کد IMEI گوشی را وارد کنید که قصد انتقال مالکیت آن را دارید، بنابراین کمی دقت در این مرحله لازم است تا اشتباهی انجام نشود. حالا باید شماره تلفن خریدار گوشی را وارد کنید تا انتقال مالکیت از سیم کارت شما به سیم کارت خریدار انجام شود. در مرحله بعد از شما خواسته می‌شود تا انجام پروسه انتقال مالکیت گوشی رجیستر شده در سامانه همتا را تایید کنید. بدین منظور کد IMEI گوشی و شماره سیم کارتی که قرار است مالکیت به آن انتقال داده شود نمایش داده خواهد شد و از شما خواسته می‌شود برای تایید این پروسه یک عدد مثل 1 را وارد و ارسال کنید.
3آیا پیشروسرویس لوازم جانبی هم برای فروش دارد؟
پیشروسرویس فقط وارد کنند گوشی های تلفن همراه است و به صورت مستقیم فروش لوازم جانبی ندارد. اما لوازم جانبی برخی مدل ها را می توانید از مرکز خدمات مشتریان واقع در خیابان جمهوری، بازار چارسو تهیه کنید.
4چه لوازم جانبی داخل جعبه گوشی من باید باشد؟
در سایت کمپانی سازنده ، در صفحه محصول مربوطه می توانید محتوایات جعبه گوشی را مشاهده کنید.
5تاریخ و مدت اعتبار گارانتی را از کجا ببینم؟
در صفحه اول سایت روی منو دریافت کد فعال سازی کلیک کنید. سپس کد IMEI تلفن همراه خود را به همسراه اطلاعات مورد نیاز وارد کنید و Enter کنید تا مدت اعتبار خدمات محصول شما برای شما پیامک شود.
6شماره IMEI گوشی را چگونه می توان مشاهده کرد؟
در قسمت شماره گیر تلفن خود کد دستوری *#06# را شماره گیری نمایید.
7برای خرید محصولات از پیشروسرویس چگونه باید اقدام کرد؟
برای خرید تکی می توانید از طریق مراجعه به قروشگاه پیشرو سرویس به ادرس خیابان جمهوری بعد از تقاطع شیخ هادی پلاک ۸۱۸ مراجعه کنید
8چرا شکستگی و آب خوردگی شامل گارانتی نمی شود؟
تنها ایراداتی شامل ضمانت می شود که شامل تولید معیوب باشد. شکستگی و آبخوردگی ناشی از استفاده نادرست کاربران است که شامل ضمانت در هیچ جای دنیا نمی باشد.
9کد فعال سازی رجیستری را از کجا دریافت کنیم؟
روی کارت گارانتی شما باید یک کد فعال سازی وجود داشته باشد که در صورت نبود چنین کدی شما باید در صفحه اول سایت پیشرو سرویس روی منو دریافت کد فعال سازی کلیک کنید. سپس کد IMEIتلفن همراه خود را به همراه اطلاعات مورد نیاز وارد کنید و Enter کنید تا کد فعال سازی محصول شما برای شما پیامک شود. اگر با این روش ها نیز موفق به دریافت کد فعال سازی نشدید، با تلفن مرکز خدمات پیشروسرویس تماس بگیرید.
10فعال سازی گوشی هایی که برد آنها تعویض شده چگونه انجام می شود؟
برای این کار با مرکز خدمات برند باید تماس بگیرید.